0 0

Twój koszyk jest jeszcze pusty.

Idea Platformy Streetness

Idea Platformy Streetness

 

Streetness - follow the street!

Rodzimy streetwear z roku na rok pnie się coraz wyżej, a polskie marki stają się znaczącymi graczami na ogólnoświatowym rynku. Nikogo już nie dziwią gwiazdy wielkiego formatu, noszące nasze brandy. Polski streetwear tworzą setki świetnych marek, które bez kompleksu dościgają zachód. Błyskawiczny rozwój street fashion zaprowadził nowy porządek na ulicach. Ubieramy się lepiej, chętniej eksperymentujemy. Wprowadzamy więcej luzu i więcej koncepcji. Wiemy, co ubierać i jak się nosić. I o to chodzi!

Tak smakuje wolność wyboru

Streetness to pierwsza w Polsce platforma, na której oferujemy najwyższej jakości ubrania i dodatki. Wszystko to made in Poland – nasz sklep Tworzą polskie marki, które są gwarancją najwyższej jakości. Startując z www.streetness.pl w 2017 roku, nie sądziliśmy, że w tak krótkim czasie uda nam się zgromadzić w jednym miejscu 50 starannie wyselekcjonowanych brandów, oferując łącznie ponad 2500 produktów. Po co ograniczać się do jednej ulubionej marki, skoro możecie mieć kilka i to w tym samym miejscu? Jedno konto – tysiące produktów. A to nie wszystko, cały czas rośniemy w siłę.

Polski streetwear zawładnął naszym sercem, a co za tym idzie, zawładnął też sklepem. Ślepnąc od zaoceanicznych trendów i tego, co nosi się w Stanach Zjednoczonych, nie dostrzegamy polskiej sceny. A tu właśnie powstają bardzo ciekawe projekty i my chcemy je podkreślić. Kochamy funkcjonalność, dobry smak, odważne ciuchy i przede wszystkim jakość. Polskie szwalnie tworzą produkty, które przejdą z Tobą bardzo wiele. Jesteśmy jednymi z tych, którzy wierzą, że Polak potrafi. Szyć, projektować, no i przede wszystkim dobrze to na sobie zaprezentować. Polskie ulice są pełne inspiracji.

Jesteśmy sklepem online. Nasze produkty kierujemy do świadomych kobiet i mężczyzn, którzy pewnie przemierzają polskie ulice. Jesteśmy dla wszystkich, którzy w swojej szafie nie widzą miejsca na przypadek, którzy starannie kreują swój styl i dbają o każdy detal. Moda miejska przeżywa okres swojej świetności, nasze ulice przemierzają ludzie ubrani kompletnie. Chcemy być dla nich ulubionym miejscem na zakupy.

Ubieramy od stóp do głów, proponując brandy takie jak: Phenotype, Turbokolor, Majors, Rest Factory, Marska czy Intruz. Najpopularniejsze polskie marki streetwearowe w jednym miejscu, moda której nie sposób pominąć. Nasze magazyny są wypełnione ciuchami na każdą porę roku, na każdą okazję. Od koszuli przez longsleevy po t-shirty. Od chinosów, przez baggy, po spodnie typu jogger. Od bomberek, przez bejsbolówki, po kurtki parki. Setki rodzajów, dziesiątki kategorii. Tak smakuje wolność wyboru. Streetness – follow the street.

Inspiracja brandingu i proces tworzenia

Naszą inspiracją jest po prostu ulice. Ulice tętniące życiem! Oto krótka historia procesu tworzenia naszego logotypu.

inspiracja logo streetness streetwear